• Taze
Güney Kore HuxCleaner fiber optik Temizleyici kalem 1.25 MM Fiber uç yüz temizleyici Adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem Ücretsiz nakliye

Güney Kore HuxCleaner fiber optik Temizleyici kalem 1.25 MM Fiber uç yüz temizleyici Adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem Ücretsiz nakliye

Alıcı derecesi:
₺ 62.64

Ürünün miktarı
Varlıkta

güney Kore Hux Cleaner fiber optik Temizleyici kalem 1.25 MM Fiber uç yüz temizleyici Adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini HUXCleaner fiber uç yüz temizleme kalem adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem içinde olduğunu, hangi adaptör yüksük temizleyici içinde Ücretsiz yıkım uygular.-bu değiştirmek için tasarlanmış geleneksel kablo bakım çubukla temizleyiciler + için vazgeçilmez bir araçtır-her temizlik kalem temizlemek için 500 kez, ithal ekonomik, güvenlik.-su ve gres temizleme sonuçları daha geleneksel pamuk çubukla temizleme çubuk-destek 1.25mm (LC ' MU) ve 2.5mm (SC ' FC ST) tipi-herhangi bir zamanda talimat ile pencere görüntülenen sayısı mevcut temiz-kolay kullanım, taşınabilirorijinal otantik kalite güvencesi ~ ~ ~ 500 katından daha satın almak için emin fiber optik adaptör temizleme kalem kullanılır-Bu emtia iki ayrılmıştır, zaman açıklamak lütfen ve satıcıları küçük bir satın almanız gerekir 1.25mm kare kafa (LC arayüzü için) veya 2.5mm of cömert kafa (için FC/SC/ST konnektör).resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir. 2. eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız süresi, birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin lütfen. 3) eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir. 1. WORLDWIDE NAKLIYE.

Ürün verisi

Model Numarası:
1.25MM
Marka Adı:
ZHWCOMM
Model Number:
Fiber end face cleaner
Quantity:
1PCS
applicable fiber size :
1.25mm SC ST FC
Place of origin :
China
color :
Blue
Cleanning times:
Over 800 Cleans
Connector:
SC/FC/ST/LC/MU

Ürün kategorisi

38J0-6537E-C + + GPON-OLT-C Sınıfı + + 1.25G SFP GPON Modülü, 20 KM, GPON Kart için kullanın

₺ 49.03

parça NumarasıTxİzolatör Biterate Po (d Bm) Rx Biteratemoduşen (d Bm) RSSIsıcaklığı (0 C)ulaşmak (km) GPONOLTC + +1490 DFBile2488 Mbps5.09.01310 APD1244 Mbps Burst32 RSSI5+ 7020            38 J06537 EC + + GPONOLTC Sınıfı + + 1.25 G SFP GPON Modülü, 20 KM, GPON Kart için kullanın        LTE3680 M BH + GPONOLTB Sınıfı + 1.25 G SFP GPON Modülü, 20 KMABD $45.00 / adet   LTE3680 PBC + 2 GPONOLTC Sınıfı + + 1.25 G SFP GPON Modülü, 20 KM, GPON Kart için kullanın ABD $59.00 / adet   GPONOLTC Sınıfı + 1.25 G SFP GPON Modülü, 20 KM, GPON OKT için kullanın ABD $45.00 / adet   Neophotonics PTB38 JO6538 E (GPONOLTCLASS C +) modülü GPON OKT için kullanın ABD $45.00 / adet     LTE3680 M BC + GPONOLTB Sınıfı + 1.25 G SFP GPON ModülüABD $40.00 / adet   SOGP4321PSGB GPONOLTB Sınıfı + SFP Modülü GPON OKT için kullanın ABD $40.00 / adet   stokta var! GTGH Kurulu, 16 Port GPON hat kartı ile 16 adet GPONOLTC Sınıfı + SFP, GTGH ZTE C300 C320 OKT için kullanın ABD $1500.00 / adet   GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T / R SFP) C320 için Z T EABD $580.00 / adet              GISB kurulu GISB kart için ZXA10 ONU100 ZXMSG 5200 ABD $1000.00 / adet   GUFQ Kurulu, Unlink Kartı ile ZXA10 C300 OKTABD $150.00 / adet   ZXA10 F820V16 B, V16 B VOIP kartı için H248 ZXA10 F820 ABD $35.00 / adet   C220 OKT Güç kablosu48 V DCABD $80.00 / adet     ZXA10 F82224 FE24 POTS, GPON, VOIP dahil, yeni mühürlüABD $330.00 / adet   ASIKC + PSKN 48 hat Kartı AŞIK + PSKN afor 9210 ABD $800.00 / adet   İngilizce kurulum arayüzü GPON ZXA10 F660 ONU / ONT 4 ethernet portu ve 2 ses portları Ile, wifi ABD $60.00 / adet   ZXA10 C220 OKT Destek EPONABD $2750.00 / adet 

JPX658-FA8-239X 10 döngü modülü

₺ 17.92

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

HWIC-4T orijinal yeni modülü

₺ 1292.52

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Pasif DWDM Çoklayıcı 100 GHz Tek Fiber FC/APC 4CH Mux/Demux CH32-CH35 1X4DWDM DUMUX

₺ 98.06

   100 GHz DWDM Modülüözellikleri : düşük Ekleme Kaybı ve Geniş geçiş bandıyüksek Kanal Izolasyonuyüksek Stabilite ve güvenilirlikuygulamalar : kanal Ekle / BırakDWDM Ağdalgaboyu YönlendirmeFiber Optik Amplifikatörparametreler : şartname : parametrelerbirim4 Kanal8 Kanal16 Kanal Mux Demux Mux Demux Mux Demuxkanal Dalga BoyunmİTÜ 100 GHz Izgaramerkezi dalgaboyu Doğruluknm NAkanal Aralığınm100kanal Passband (@0.5d B bant genişliğinm> 0.22ekleme Kaybıd B1.62.84.5kanal Tekdüzelikd B0.61.01.5kanal Dalgalanmad B0.3izolasyonbitişikd BN / A> 25 N / A> 25 N / A> 25 Olmayan bitişikd BN / A> 40 N / A> 40 N / A> 40ekleme Kaybı Sıcaklık Hassasiyetid B /  < 0.005dalgaboyu Sıcaklık Shiftingnm /  < 0.002polarizasyon Bağımlı Kaybıd B< 0.1< 0.1< 0.15polarizasyon Mod Dağılmad B< 0.1yönelmed B> 50geri dönüş Kaybıd B> 45maksimum Güç Kullanımım W300çalışma Sıcaklığı 5 ~ + 75depolama Sıcaklığı 40 ~ 85paket boyutmm L100 x W80 x H10 L142 x W102 x H14.5sipariş Bilgileri : DWDM8 + 1XXXXXXXXXX   dalgaboyusınıf Pigtail Tipiuzunlukbağlayıcıpaket CHPbir0 = çıplak elyaf1 = 900um gevşek tüp2 = 2mm kablosu3 = 3mm kablosu05 = 0.5 m10 = 1.0 m15 = 1.5 m0 = yok1 = FC / PC2 = FC / APC3 = SC / PC4 = SC / APC5 = LC6 = Diğerleri0 = Standart1 = Özel ulaşım :  1...

100 M 2 portu endüstriyel rj45 yönetilmeyen anahtarı çift lif endüstriyel ethernet ağ anahtarları

₺ 76.04

lütfen not : 1 güç olmadan Varsayılan; istek olarak temin edilebilir 2.SC konnektör, varsayılan olarak FC / SFP yuvası istek olarak 3.diğer nakliye yöntemleri tercih ederseniz, tarafından irtibata hoşgeldiniz 100 M 2 portu endüstriyel rj45 yönetilmeyen anahtarı çift lif endüstriyel ethernet ağ anahtarları basit ve hızlı bir şekilde bir dünya bağlayın! 631 FX1 TX Serisi Unmanagable Endüstriyel Anahtarı BLY631 FX1 TX bir unmanagable endüstriyel fiber optik Anahtarı ile bir 100 M fiber portu ve bir 10 / 100 BaseT (X) otoadaptif Ethernet RJ45 konnektör...

KELUSHI 10 mW kalem stil Görsel Hata Bulucu Elyaf Test Dedektörü FC Erkek LC Dişi Adaptör LC Için/SC/ST/FC Bağlantı Kablosu

₺ 18.95

özellikleri : MQW LD optik kaynak çalışma modu : CW ve GLINT FC, SC, ST, LC Genel arayüz uzun muayene mesafe sabit güç çıkışı sağlam ve dayanıklı kabuk kalem desen tasarımı, kullanmak ve taşımak için uygun fonksiyonu : fiber arıza bulun, kırık gibi ve viraj başarısızlık muayene OTDR kör bölge içinde Fiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanıma mekanik geçiş noktası optimizasyonu teknik Parametre : dalga boyu : 650 + / 10nm Fiber modu : 2.5mm Evrensel çıkış gücü : 10 m W muayene mesafe : 510 KM elektrik kaynağı : 2 AAA Piller (dahil DEĞIL) pillerinçalışma süresi : fazla 15 saat çalışma Sıcaklığı : 10+ 60 derece C depolama Sıcaklığı : 20+ 70 derece C kabuk malzeme : Şapalaşım boyut : Çap 27*168mm ağırlık : Yaklaşık 160g FCLC fiber adaptörü ekleme kaybı : 0.20d B çiftleşme dayanıklılık : 500 yuvası tutma kuvveti : 1 ~ 2.5 N bırak testi : damla yüksekliği 1 m, 5 damla çalışma sıcaklığı : ° c ila + ° c paket şunlardır : 1x10 m W görsel hata bulucu 1x FCLC Fiber adaptörü ödemeye ilişkin1...

2 Metre LC/APC-lc/APC Fiber Optik Kablo Tekli Dubleks Patch Cord

₺ 21.60

özellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326COREuygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :  öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um ulaşım :  1...

FTTH iletişim 20 mw metal Fiber Optik Kablo Test Cihazı, Fiber Optik kırmızı Lazer kaynağı kalem fiber optik Görsel Hata bulucu 20 km

₺ 10.39

ürün Özelliklerilazer çıkışı : 20 m Wlazer dalga boyu : 650 nmlazer mesafe : kadar 15 kmFiber Uygulamalar : singlemode / modlukonnektörler : 1.25mm bağlayıcı FC (veya) 2.5mm evrensel konnektörüözellikleri : sürekli dalga ve darbeli modu, sabit çıkış gücügüç : 2 AAA pil (dahil değildir)kabuk malzeme : Alüminyumboyutlar : 175mm uzun x 26mm çapıpaket içerir1 lif kalem1 torba1 Kordon

SCUPC PLC 1X32 splitter Fiber Optik Kutusu FTTH PLC Splitter kutusu ile SC1X32 Düzlemsel dalga tipi Optik splitter

₺ 20.77

SCUPC PLC 1 X32 splitter Fiber Optik Kutusu FTTH PLC Splitter kutusu ile SC1 X32 Düzlemsel dalga tipi Optik splitter ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini 1...

500 M Açık LC UPC Dubleks FTTH Damla Patch Kablo LC Tekli dubleks G657A Fiber optik patch cord FTTH fiber optik jumper Kablo

₺ 33.11

500 M Açık LC UPC Dubleks FTTH Damla Patch Kablo LC Tekli dubleks G657 A Fiber optik patch cord FTTH fiber optik jumper Kablo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini LC Dubleks FTTH Damla Patch kablo LC Fiber Optik kablo özelliği telecommuniction ağları için uygundur tipi : FC, SC, ST, MU, LC, MTRJ, MPO, SMA, E2000, DIN yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı tek modlu / çoklu mod, PC / UPC / APC patch kablosu ve pigtail mevcut tek çekirdekli, 2 çekirdek, 4 cres, 6 çekirdek, 8 çekirdek, 12 mevcut çekirdekler ve çok çekirdekli yama kablosu ve pigtail şartname ekleme kaybı : ≤ 0.3d B geri dönüş kaybı : ≥55d B dayanıklılık; ≥1000 kez çalışma sıcaklığı;40 ~ + 80 ° çalışma wavelength : 13101550nm resim 1...

Yeni Cisco SFP + Alıcı-verici Modülü 10GBASE-ZR SFP-10G-ZR DDMDuplex 1550nm 80 KM LC konnektörü

₺ 577.54

100% Yeni Sıcak Satmak Için Cisco SFP + Modülü 10 GBASEZR SFP10 GZR SFP Alıcıverici Modülü DDM 1550nm 80 KM Dubleks LC bağlayıcı SFP Fiber Optik Modülü / SFP Optik Modülü / SFP Alıcıverici Modülü SFP +, 10 Gb / s, ZR, 10 GBaseZR, Tek modlu DX DDM 1550nm LC, 80 KM açıklama : resim olarak öğe miktar : 1 parça ücretsiz Kargo worldwide DHL veya EMS ve diğer ekspres Tarafından uyumlu Optik Anahtarı Markalar : SFP Alıcıverici Modülü SFP10 GZR 10 GBASEZR 1550nm 80 km DDM uyumlu Cisco SFP 10g LC noktası  parça Numarası : GSFP10 GZR açıklama : SFP +, 10 Gb / s, 1550nm 80 KM DDM uyumlu Markalar : Cisco SFP10 GZRmodül Tipi Fiber portuveri Ratamesafebağlayıcı tipiçalışma Geriliminot SFP +LC10 G80 km LC Konnektörü3.3 VDDM sıcaktakılabilir SFP artı ayak izi 9.95 ila 10.5 Gb / s bit oranları destekler güç dağılımı az sonra 1 W Ro HS6 uyumlu (kurşunsuz) ticari sıcaklık aralığı10 ° C ila 75 °C tek 3.3 V güç kaynağı 80 km maksimum bağlantı uzunluğu soğutmasız 1550nm DFB lazer alıcı elektrik arayüzü sınırlayıcı dubleks LC konnektörü dahili dijital teşhis fonksiyonları Form Faktörü : SFP +10 G mesafe : 80 km veri Hızı (max) : 10 Gpb / s düşük End Vaka Sıcaklık (° C) : 10 ° C yüksek End Vaka Sıcaklık (° C) : 75 °C teşhis : N / A verici : VCSEL alıcı : PIN gerilim Kaynağı : 3.3 V bağlayıcı : Dubleks LC Konnektörü 10 GASESR 10 G Ethernet Fiber Kanal, diğer Optik Bağlantılar kanal genişletici, veri depolama 1...

5 Adet/torba FC UPC kadın için erkek 7dB fiber optik Zayıflatıcı FC UPC 7db kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Adaptör Ücretsiz nakliye

₺ 14.33

5 Adet / torba FC UPC kadın için erkek 7d B fiber optik Zayıflatıcı FC UPC 7db kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini FC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit 7d B 130d B mevcuttur kaliteli en iyi fiyat hızlı teslimat FC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit 7d B   özellikleri : yüksek güç 1 W sürekli çalışma 1000 saat boyunca test hassas zayıflama geri dönüş kaybı UPC > 50 d B APC > 60 d B düşük dalgalanma genişbant operasyonu için tasarım hem de 1310 ve 1550 nm SC için zayıflama aralığı, FC, içinde ve LC tipleri 1 13 d B 1 d B artışlarla, 15 d B, ve 20 d B   uygulamalar : Fiber optik sistemler CATV ve telekomünikasyon sistemleri alıcı dolgu için optik alıcı koruma optik güç denkleştirme artan aparatı için dinamik aralığı     parametre tablo : açıklama birim durumu değerleri geri dönüş Kaybı d B PC ≥50 d B APC ≥60 zayıflama Doğruluk d B 1d B10d B < 0.5 d B 11d B20d B < 1 çalışma Dalgaboyu nm SM 1200,1600 veya 1310,1550 nm MM 850, 1300 polarizasyon Bağımlı kaybı d B / ≤0...

Haberler ve teklifler

Tüm müşterilerimiz kendileri için en iyi ürünleri ve satışları kaçırmamayı tercih ediyorlar ve siz ne yapıyorsunuz? Şimdi satın almak için en iyisini kaçırmayın.