• Taze
Güney Kore HuxCleaner fiber optik Temizleyici kalem 1.25 MM Fiber uç yüz temizleyici Adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem Ücretsiz nakliye

Güney Kore HuxCleaner fiber optik Temizleyici kalem 1.25 MM Fiber uç yüz temizleyici Adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem Ücretsiz nakliye

Alıcı derecesi:
₺ 62.64

Ürünün miktarı
Varlıkta

güney Kore Hux Cleaner fiber optik Temizleyici kalem 1.25 MM Fiber uç yüz temizleyici Adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini HUXCleaner fiber uç yüz temizleme kalem adaptörü bilezik uç yüz temizleme kalem içinde olduğunu, hangi adaptör yüksük temizleyici içinde Ücretsiz yıkım uygular.-bu değiştirmek için tasarlanmış geleneksel kablo bakım çubukla temizleyiciler + için vazgeçilmez bir araçtır-her temizlik kalem temizlemek için 500 kez, ithal ekonomik, güvenlik.-su ve gres temizleme sonuçları daha geleneksel pamuk çubukla temizleme çubuk-destek 1.25mm (LC ' MU) ve 2.5mm (SC ' FC ST) tipi-herhangi bir zamanda talimat ile pencere görüntülenen sayısı mevcut temiz-kolay kullanım, taşınabilirorijinal otantik kalite güvencesi ~ ~ ~ 500 katından daha satın almak için emin fiber optik adaptör temizleme kalem kullanılır-Bu emtia iki ayrılmıştır, zaman açıklamak lütfen ve satıcıları küçük bir satın almanız gerekir 1.25mm kare kafa (LC arayüzü için) veya 2.5mm of cömert kafa (için FC/SC/ST konnektör).resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir. 2. eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız süresi, birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin lütfen. 3) eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir. 1. WORLDWIDE NAKLIYE.

Ürün verisi

Model Numarası:
1.25MM
Marka Adı:
ZHWCOMM
Model Number:
Fiber end face cleaner
Quantity:
1PCS
applicable fiber size :
1.25mm SC ST FC
Place of origin :
China
color :
Blue
Cleanning times:
Over 800 Cleans
Connector:
SC/FC/ST/LC/MU

Ürün kategorisi

1 Pairs 1550/1490 1.25 DDM 120 km SFP LC Konnektörü ile SFP Alıcı-verici Modülü

₺ 127.14

1.25 G 1550 Tx / 1490 Rx (1550 Tx / 1490 Rx) DDM 120 km SFP Alıcıverici ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 1.25 Gb / s veri bağlantıları l DFB lazer verici l PIN fotoğrafdedektörü l üzerinde 120 KM kadar 9 / 125 & mikro; m SMF l Sıcaktakılabilir SFP ayak izi l BIDI LC / UPC tipi takılabilir optik arayüz l Düşük güç dağılımı l Metal muhafaza, alt EMI için l Ro HS uyumlu ve kurşunsuz l Tek + 3.3 V güç kaynağı SFF8472 ile Uyumlu l l Durumda çalışma sıcaklığı ticari : 0 ° c ile + 70 ° C genişletilmiş : 10 ° C ila + 80 ° C endüstriyel : 40 ° C ila + 85 ° C UYGULAMALAR l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü l Gigabit Ethernet l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları l Yönlendirici / Sunucu Arayüzü l Diğer Optik Bağlantılar ÜRÜN AÇıKLAMASı küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcıvericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA), dört bölümler alıcıverici oluşur : LD sürücü, sınırlayıcı amplifikatör, the DFB lazer ve PIN fotoğrafdedektörü...

Ücretsiz Kargo Brand New CLAUSS Fiber Optik Stripper/Miller Peel Fiber Penseler CFS-2

₺ 19.10

yeni Kaliteli Miller CFS2 Fiber Optik Stripper FTTH (Fiber Ev) Profesyonel ürün kullanın özellikleri : • maruz 250 mikron tampon kaplama sıyırma için 125 mikron cladded lif• İkinci delik 23mm lif ceket sıyırma için• 140 um çaplı delik ve bıçak Vaçılış izin verir 250 mikron tampon kaplama kaldırılması 125 mikron fiber• fabrikada önceden ayarlanmışgerekli hiçbir ayarlamaları• çizmeyin veya nick cam elyaf• tüm sıyırma yüzeyler temiz sağlamak için hassas toleranslar üretilmektedir, düzgün şeritler• konforkavrama, ergonomik kolları• kilit aracı kapalı tutmak için kullanımda değilken• Made in USAuzunluk : 6.44 yılında (165.00mm)nakliye Ağırlığı : 125guygulamalar : Telekom bakımbakım CATV / FTTHoptik lifler Test Laboratuvarı   el Optik Multimetre / optik güç ölçer + ışık kaynağı El Işık KaynağıABD $398.66 / adet optik Güç Ölçer70 + 10 d Bm, fiber optik güç ölçer ABD $229.00 / adet Fiberoptik Tester kalem Tester Fiber Checker Red Light Pen (5 mw) (Aralık : 5 km) kırmızı Lazer ABD $89.88 / adet lazer Tester Fiber Optik Kablo Test Cihazı Fiber Checker Red Light Pen Fiberoptik Tester kalem (10 mw) (aralığı : 10 km) ABD $118.88 / adet lazer Tester Ağ Fiber Checker 10 KM Kırmızı Işık Kalem Fiberoptik Tester kalem (10 mw) Fiber arıza DedektörüABD $119.88 / adet 1000 adet / grup Fusion tüp Isı Splice Koruyucu kol 40mm Ücretsiz Kargo ABD $71.99 / lot1000 adet / grup 500 adet / grup Fusion tüp Isı Splice Koruyucu kol FTTH fiber Optik, termal büzülme tüp 40mm Ücretsiz Kargo ABD $36.99 / lot500 adet / grup SC / UPC Optik Fiber Hızlı Bağlantı 5 adet / grup ABD $22.88 / lot5 adet / grup      

3G-SDI optik alıcı-verici Sıkıştırılmamış Mühendislik Sınıf SDI Yüksek Çözünürlüklü Optik Fiber Iletim Dönüştürücü 1080 P Tek

₺ 311.62

Mini 3 GSDI yüksek çözünürlüklü ses ve video Optik SD / HD / 3 GSDI optik alıcıverici ürünleri yayın endüstrisi için geliştirilen ilk müşteriler vardı, kullanılan TV stüdyosu, the Universiade canlı yayın, ve daha sonra uzatıldı 1080 P yüksek çözünürlüklü kontrol, kontrol ters veri hızı ile 2.97 G (3 G olarak da bilinir, SMPTE424 M karşılık gelen standart, destek TAM HD Full HD 1080 P60 HZ)...

Ücretsiz kargo 1X2 PLC Tekli Fiber Optik splitter FTTH PLC 1x2 PLC fiber optik splitter FBT optik Çoğaltıcı

₺ 7.89

  1 X2 PLC Tekli Fiber Optik splitter FTTH PLC 1x2 PLC fiber optik splitter FBT Optik Çoğaltıcı ücretsiz kargoben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederimürün Özelliklerini FBT tekniği benimser yüksek performans ile SM üretmek için çoğaltıcı ve sorumluluk hangi dünyada benzer ürünlerin ileri seviyesine ulaşmak...

Pasif DWDM Çoklayıcı 100 GHz Tek Fiber FC/APC 4CH Mux/Demux CH32-CH35 1X4DWDM DUMUX

₺ 98.06

   100 GHz DWDM Modülüözellikleri : düşük Ekleme Kaybı ve Geniş geçiş bandıyüksek Kanal Izolasyonuyüksek Stabilite ve güvenilirlikuygulamalar : kanal Ekle / BırakDWDM Ağdalgaboyu YönlendirmeFiber Optik Amplifikatörparametreler : şartname : parametrelerbirim4 Kanal8 Kanal16 Kanal Mux Demux Mux Demux Mux Demuxkanal Dalga BoyunmİTÜ 100 GHz Izgaramerkezi dalgaboyu Doğruluknm NAkanal Aralığınm100kanal Passband (@0.5d B bant genişliğinm> 0.22ekleme Kaybıd B1.62.84.5kanal Tekdüzelikd B0.61.01.5kanal Dalgalanmad B0.3izolasyonbitişikd BN / A> 25 N / A> 25 N / A> 25 Olmayan bitişikd BN / A> 40 N / A> 40 N / A> 40ekleme Kaybı Sıcaklık Hassasiyetid B /  < 0.005dalgaboyu Sıcaklık Shiftingnm /  < 0.002polarizasyon Bağımlı Kaybıd B< 0.1< 0.1< 0.15polarizasyon Mod Dağılmad B< 0.1yönelmed B> 50geri dönüş Kaybıd B> 45maksimum Güç Kullanımım W300çalışma Sıcaklığı 5 ~ + 75depolama Sıcaklığı 40 ~ 85paket boyutmm L100 x W80 x H10 L142 x W102 x H14.5sipariş Bilgileri : DWDM8 + 1XXXXXXXXXX   dalgaboyusınıf Pigtail Tipiuzunlukbağlayıcıpaket CHPbir0 = çıplak elyaf1 = 900um gevşek tüp2 = 2mm kablosu3 = 3mm kablosu05 = 0.5 m10 = 1.0 m15 = 1.5 m0 = yok1 = FC / PC2 = FC / APC3 = SC / PC4 = SC / APC5 = LC6 = Diğerleri0 = Standart1 = Özel ulaşım :  1...

HWIC-4T orijinal yeni modülü

₺ 1292.52

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

OTDR Dead Zone Eliminator, Fiber Yüzükler, Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu SM 1310/1550nm 500 M LC/UPC-sc/UPC

₺ 76.45

OTDR Dead Zone Eliminator, Fiber Yüzükler, Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu SM 1310 / 1550nm 500 M LC / UPCsc / UPCUYARı : sipariş vermeden Önce, bize bildirmeniz gerekir ihtiyacınız hangi bağlayıcı tipi ve lehçe, böyle SC / FC / LC / ST,APC / UPC, bu tip 500 m. kısa Tanıtım :  yardımcı olmak için tasarlanmış bir OTDR fiber optik test kablosu kullanırken...

JW3306B Serisi Optik Fiber kablo tanıtıcı JW3306B Hassas tahribatsız DHL TARAFıNDAN Fiber Optik Tanıtıcı

153.73 -15 % ₺ 131.00

JOINWIT JW3306 B Serisi Optik Fiber kablo tanıtıcıverimli tanımlar trafik yönünü ve frekans tonu (270 Hz, 1 KHz, 2 KHz) herhangi bir hasar olmadan lifler.görüntüler çekirdek güç liflerin (50 ~ + 0d Bm)Düşük bükme kaybı ve son derece verimli çıkışkolay değiştirin adaptörler (maç çeşitli optik kablolar) Machanical nemli tasarımı sağlamak için adaptör başkanları fiber hasar olmadan.bir ANAHTAR, operasyon tasarımı, kolaysueözelliklertipi JW3306 BDalgaboyu Aralığı tespit8001700 nmtespit Sinyal Tipi CW, 270 Hz±5%,1k Hz±5%,2k Hz±5%dedektör TipiØ1mm In Ga As 2 adetadaptör TipiØ0...

KELUSHI 10 mW kalem stil Görsel Hata Bulucu Elyaf Test Dedektörü FC Erkek LC Dişi Adaptör LC Için/SC/ST/FC Bağlantı Kablosu

₺ 18.95

özellikleri : MQW LD optik kaynak çalışma modu : CW ve GLINT FC, SC, ST, LC Genel arayüz uzun muayene mesafe sabit güç çıkışı sağlam ve dayanıklı kabuk kalem desen tasarımı, kullanmak ve taşımak için uygun fonksiyonu : fiber arıza bulun, kırık gibi ve viraj başarısızlık muayene OTDR kör bölge içinde Fiber kafa itibaren sonuna kadar yüz yüz tanıma mekanik geçiş noktası optimizasyonu teknik Parametre : dalga boyu : 650 + / 10nm Fiber modu : 2.5mm Evrensel çıkış gücü : 10 m W muayene mesafe : 510 KM elektrik kaynağı : 2 AAA Piller (dahil DEĞIL) pillerinçalışma süresi : fazla 15 saat çalışma Sıcaklığı : 10+ 60 derece C depolama Sıcaklığı : 20+ 70 derece C kabuk malzeme : Şapalaşım boyut : Çap 27*168mm ağırlık : Yaklaşık 160g FCLC fiber adaptörü ekleme kaybı : 0.20d B çiftleşme dayanıklılık : 500 yuvası tutma kuvveti : 1 ~ 2.5 N bırak testi : damla yüksekliği 1 m, 5 damla çalışma sıcaklığı : ° c ila + ° c paket şunlardır : 1x10 m W görsel hata bulucu 1x FCLC Fiber adaptörü ödemeye ilişkin1...

SKL-6C FTTH Optik Fiber ile Araçları Kiti Fiber Cleaver ve Optik Güç Ölçer Görsel Hata Bulucu 10 mw ve Kablo Strippers

₺ 49.02

Fiber Optik Aletleri FTTH Fiber Optik Cleaver ürün Listesi : Fiber ile inşa Multimetre Optik Güç Ölçer ve 10 mw Görsel Hata Bulucu x 1 optik Fiber Cleaver x 1 FTTH Bırak Kablo Soyma x 1 CFS2 Fiber Optik Stripper x 1 alkol Şişe x 1 Cleaver Sıyırma Kılavuzu Bar x 1 Cleaver Blade Ayarlama Araçları x 3 görsel Hata Bulucu Seramik Kollu x 2 optik Fiber Cleaver Çanta x 1 Fiber Optik Alet Kiti Çantası x 1 resimler :

JPX658-FA8-239X 10 döngü modülü

₺ 17.92

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Yeni Cisco SFP + Alıcı-verici Modülü 10GBASE-ZR SFP-10G-ZR DDMDuplex 1550nm 80 KM LC konnektörü

₺ 577.54

100% Yeni Sıcak Satmak Için Cisco SFP + Modülü 10 GBASEZR SFP10 GZR SFP Alıcıverici Modülü DDM 1550nm 80 KM Dubleks LC bağlayıcı SFP Fiber Optik Modülü / SFP Optik Modülü / SFP Alıcıverici Modülü SFP +, 10 Gb / s, ZR, 10 GBaseZR, Tek modlu DX DDM 1550nm LC, 80 KM açıklama : resim olarak öğe miktar : 1 parça ücretsiz Kargo worldwide DHL veya EMS ve diğer ekspres Tarafından uyumlu Optik Anahtarı Markalar : SFP Alıcıverici Modülü SFP10 GZR 10 GBASEZR 1550nm 80 km DDM uyumlu Cisco SFP 10g LC noktası  parça Numarası : GSFP10 GZR açıklama : SFP +, 10 Gb / s, 1550nm 80 KM DDM uyumlu Markalar : Cisco SFP10 GZRmodül Tipi Fiber portuveri Ratamesafebağlayıcı tipiçalışma Geriliminot SFP +LC10 G80 km LC Konnektörü3.3 VDDM sıcaktakılabilir SFP artı ayak izi 9.95 ila 10.5 Gb / s bit oranları destekler güç dağılımı az sonra 1 W Ro HS6 uyumlu (kurşunsuz) ticari sıcaklık aralığı10 ° C ila 75 °C tek 3.3 V güç kaynağı 80 km maksimum bağlantı uzunluğu soğutmasız 1550nm DFB lazer alıcı elektrik arayüzü sınırlayıcı dubleks LC konnektörü dahili dijital teşhis fonksiyonları Form Faktörü : SFP +10 G mesafe : 80 km veri Hızı (max) : 10 Gpb / s düşük End Vaka Sıcaklık (° C) : 10 ° C yüksek End Vaka Sıcaklık (° C) : 75 °C teşhis : N / A verici : VCSEL alıcı : PIN gerilim Kaynağı : 3.3 V bağlayıcı : Dubleks LC Konnektörü 10 GASESR 10 G Ethernet Fiber Kanal, diğer Optik Bağlantılar kanal genişletici, veri depolama 1...

5 Adet/torba 15DB LC APC kadın erkek 15dB fiber optik 15db zayıflatıcı LC APC kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ücretsiz nakliye

₺ 15.44

5 Adet / torba 15 DB LC APC kadın erkek 15d B fiber optik 15db zayıflatıcı LC APC kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini LC / APC 15d B Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı 130d B mevcuttur kaliteli en iyi fiyat hızlı teslimat LC / APC 15d B Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı   özellikleri : yüksek güç 1 W sürekli çalışma 1000 saat boyunca test hassas zayıflama geri dönüş kaybı UPC > 50 d B APC > 60 d B düşük dalgalanma genişbant operasyonu için tasarım hem de 1310 ve 1550 nm SC için zayıflama aralığı, FC, içinde ve LC tipleri 1 13 d B 1 d B artışlarla, 15 d B, ve 20 d B   uygulamalar : Fiber optik sistemler CATV ve telekomünikasyon sistemleri alıcı dolgu için optik alıcı koruma optik güç denkleştirme artan aparatı için dinamik aralığı     parametre tablo : açıklama birim durumu değerleri geri dönüş Kaybı d B PC ≥50 d B APC ≥60 zayıflama Doğruluk d B 1d B10d B < 0.5 d B 11d B20d B < 1 çalışma Dalgaboyu nm SM 1200,1600 veya 1310,1550 nm MM 850, 1300 polarizasyon Bağımlı kaybı d B / ≤0...

5 Adet/torba FC UPC kadın için erkek 7dB fiber optik Zayıflatıcı FC UPC 7db kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Adaptör Ücretsiz nakliye

₺ 14.33

5 Adet / torba FC UPC kadın için erkek 7d B fiber optik Zayıflatıcı FC UPC 7db kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini FC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit 7d B 130d B mevcuttur kaliteli en iyi fiyat hızlı teslimat FC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit 7d B   özellikleri : yüksek güç 1 W sürekli çalışma 1000 saat boyunca test hassas zayıflama geri dönüş kaybı UPC > 50 d B APC > 60 d B düşük dalgalanma genişbant operasyonu için tasarım hem de 1310 ve 1550 nm SC için zayıflama aralığı, FC, içinde ve LC tipleri 1 13 d B 1 d B artışlarla, 15 d B, ve 20 d B   uygulamalar : Fiber optik sistemler CATV ve telekomünikasyon sistemleri alıcı dolgu için optik alıcı koruma optik güç denkleştirme artan aparatı için dinamik aralığı     parametre tablo : açıklama birim durumu değerleri geri dönüş Kaybı d B PC ≥50 d B APC ≥60 zayıflama Doğruluk d B 1d B10d B < 0.5 d B 11d B20d B < 1 çalışma Dalgaboyu nm SM 1200,1600 veya 1310,1550 nm MM 850, 1300 polarizasyon Bağımlı kaybı d B / ≤0...

100 M 2 portu endüstriyel rj45 yönetilmeyen anahtarı çift lif endüstriyel ethernet ağ anahtarları

₺ 76.04

lütfen not : 1 güç olmadan Varsayılan; istek olarak temin edilebilir 2.SC konnektör, varsayılan olarak FC / SFP yuvası istek olarak 3.diğer nakliye yöntemleri tercih ederseniz, tarafından irtibata hoşgeldiniz 100 M 2 portu endüstriyel rj45 yönetilmeyen anahtarı çift lif endüstriyel ethernet ağ anahtarları basit ve hızlı bir şekilde bir dünya bağlayın! 631 FX1 TX Serisi Unmanagable Endüstriyel Anahtarı BLY631 FX1 TX bir unmanagable endüstriyel fiber optik Anahtarı ile bir 100 M fiber portu ve bir 10 / 100 BaseT (X) otoadaptif Ethernet RJ45 konnektör...

Haberler ve teklifler

Tüm müşterilerimiz kendileri için en iyi ürünleri ve satışları kaçırmamayı tercih ediyorlar ve siz ne yapıyorsunuz? Şimdi satın almak için en iyisini kaçırmayın.